UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jako sympatyk piÅ‚ki rÄ™cznej, kibic Startu, mieszkaniec miasta Elblag mimo przegranej jestem z Was dumny dziewczyny. WalczyÅ‚yscie do koÅ„ca z Mistrzem Polski jak równy z równym. W 59 minucie byÅ‚o 21-20 dla Lublina i o wyniku meczu zadecydowaÅ‚a ostatnia akcja ! CaÅ‚y zespół pokazaÅ‚ serce do walki. Bardzo dobrze zagraÅ‚a Tatjana i Wioletta. CaÅ‚y zespół zagraÅ‚ dobrze w obronie – aktywnie, twardo i dobrze siÄ™ przesuwaÅ‚yÅ›cie. SÅ‚abo i nieskutecznie byÅ‚o niestety dzis na skrzydÅ‚ach, zwÅ‚aszcza w I polowie… Jestescie bardzo mÅ‚odym ale walcznym i ambitnym zespoÅ‚em. Walka o 3 miejsce trwa dalej !!!