Policja poszukuje tego mężczyzny

12
16.04.2019
Policja poszukuje tego mężczyzny
(policja
Policjanci z Elbląga poszukują 40-letniego Arkadiusza Jabłońskiego, za którym sąd wystawił list gończy. Wcześniej mężczyzna został skazany za udział w bójce. 

Mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Elblągu na podstawie Listu Gończego za przestępstwo z art. 158 par. 1 Kodeksu Karnego (udział w bójce lub pobiciu) celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z policją pod nr tel.: 997 lub 112. Informację można przekazać mailem na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl
   
    

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

W pierdlu go pokochają, wygląda młodziej niż podają media.
gość2 (2019.04.16)
Jak ci drania szkoda to weź go do siebie.
(2019.04.16)
To może być zdjęcie sprzed 10 lat.
prestidigitator (2019.04.16)
Jabol z Grotgiera on jeszcze żyje jak wyjechal do Angli to zaginął slad po nim
Buly (2019.04.16)
Konfident
Gitt (2019.04.16)
I wszyscy piszemy na swoich ścianach 'w Elblągu bez zmiany, Buly nielubiany'.
(2019.04.16)
Tzn.
(2019.04.16)
DO JATINA: A potem płacz, że był taki słodki, a potem bił i gwałcił. Zastanów się co piszesz prostaczko bez szkoły
bobi1111 (2019.04.16)
Pustak patrzy na wygląd hahaha. Po drugie marny gust.
gość89 (2019.04.16)
O gustach się nie dyskutuje . A tak wyuczona osoba nie powinna obrażać innych
(2019.04.17)