UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@katy1 - Strajk o KASĘ a nie godność, tak naprawdę uczniów macie w głębokim poważaniu. Gdyby wam zależało na uczniach, to nie zostawilibyście ich samych przed i w trakcie egzaminów. Broniarz każe - sługa musi. A jak większa kasa będzie, po wszystko będzie po staremu.