UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To się komentuje Nauczyciel pozostawiający uczniów w tak ważnym czasie minął się z powołaniem. A najlepszy jest, wywieszant w szkołach ten sam napis ..."uczniowie jesteśmy z wami ale my też zdajemy swój egzamin". Szanowni nauczyciele, właśnie go OBLALIŚCIE.
Rodzic123