UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To się komentuje Nauczyciel pozostawiający uczniów w tak ważnym czasie minął się z powołaniem. A najlepszy jest, wywieszant w szkołach ten sam napis ..."uczniowie jesteśmy z wami ale my też zdajemy swój egzamin". Szanowni nauczyciele, właśnie go OBLALIŚCIE.

Rodzic123