UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Edukacja i służba zdrowia powinna być oczkiem w głowie każdego rządu. Tymczasem oczkiem rządu są zbrojenia i niewykonalna w mojej ocenie próba zrobienia z Polski potęgi co Rosji sprosta. Te ciężkie miliardy wyrzucane na zbrojenia - zakupy fruwających złomów, utrzymywanie i rozbudowa różnych służb, baz, kosztowne misje wojenne itd. powinny być przeznaczone na służbę zdrowia i edukację. Celem rządu powinno być zdrowe i wyedukowane społeczeństwo. Przez wizję militarnej potęgi uczniowie, maturzyści mogą mieć problemy. Jak pięknie by było gdyby dużą część tych corocznych wojennych miliardów przeznaczyć na edukację i służbę zdrowia. Czerwony