UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd że uczniowie są kartą przetargową , pracuje w ciepłownictwie to może w zimie wyłączymy w całym kraju ogrzewanie i ciepłą wodę . Czy ktoś poprze taki strajk o podwyżkę wynagrodzeń , czy byście nas przekleli . Bo skoro nauczyciele mogą krzywdzić uczniów , to my możemy też szantażować ciepłem . A jak ktoś z zimna zachoruje to co nas to obchodzi .

Elblążanin 666