UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gościu.. Czy Ty w ogóle czytałeś nowa podstawę? Gdybyś czytał, nie opowiadał byś tych wszystkich bzdur, bo wiedzialbyscw w czym rzecz. Nie będę więc tłumaczyć laików. Ale tak to jest, gdy ktoś mówi o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia. A co do nauczycieli, to szkolą się i douczaja non stop. Już doby im nie starcza. Nie pozdrawiam.
G.