UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@!strajk! - Macie 2 miesiące wakacji, ferie zimowe, wolne przed każdymi świętami, więc o jakim urlopie mówisz? Ja tego nie mam. Hasanie z dziećmi na dywanie, to nie praca fizyczna z ciężko chorymi ludźmi, z porażeniami, po wypadkach itd. Poza tym w przedszkolu pracują połowę moich godzin pracy. To nie to samo.