UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kochani moi, pokrzywdzeni i mało doceniani blokujcie co się da, nie klasyfikujcie, przecież to nie wasze dzieci tylko jak to leci w pokojach? Durnie, głąby its Nie dopuszczajcie do egzaminów, matur, najpierw 1000 dla "dobra dzieci". I tak znajdą się tacy rodzice, którzy wam w tyłek wejda, co prawda w domu pośród swoich powiedzą głośno co o was myślą, ale przecież wy tego juz nie usłyszycie. Życzę rodzicom by teraz bardziej wnikliwie uczestniczyli w życiu szkół, klas, rad.