UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan prezydent wychwala samorząd a czy to nie paradoks, że nieformalnum przywódcą strajku, rozkręcającym go na wszystkie możliwe sposoby jest DYREKTOR SP11,do tego były wiceprezydent i kolega obecnego prezydenta, bardzo aktywny we wszystkich mediach społ. A to, jak nauczyciele z 11 zachowali się w stosunku do swoich kolegów, którzy przyszli na egzamin to świadczy tylko o nich, o ich kulturze i dyrektorze, który to akceptował. Czy to są ludzie mający zwalczać mowę nienawiści wśród uczniów?