UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a nauczyciel to co nie płaci podatków. Płacisz, ale za mało, więc ucz, ucz. Nauczyciel płaci na twoje 500+, to może wymagać od rodzica! Poza tym to taki fajny zawód, możesz się teraz pobawić w nauczyciela. A i wszystko wiecie, to bez problemu przekażecie cenną wiedzę. Do roboty!!!!