UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy w portelu macie lustra??? Jak wegorze wijecie sie z tymi nauczycielami. Bardzo popieracie strajk a z drugiej strony musicie wychwalac wlodazy miasta z po ktorzy zapewnili bezproblemowe egzaminy. Obiektywizmu brak a i odwagi nie uswiadczysz. Pospolita miernota. Do majowki strajk musi sie zakonczyc nauczyciele maja wykupione wczasy i nie zrezygnuja z nich.

Gosc