UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Walczymy o polską szkołę", a inni o normalną szansę w wyborze szkoły ośmioklasistów. Gorzej z przyszłymi maturzystami. Czy oni będą mieli szansę w spokoju zawalczyć o swój start w dorosłe życie, w tym upragnione studia.