UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie sa naiwniacy i ministranci z tym hurraoptymizmem po jednym meczu? Spadek z hukiem juz za tydzien w Belchatowie. Normalni to wiedza, a Wy sie dalej podniecajcie tym pseudo-transferami. Szuprytowski mial zbawic klub, a tu kompletne ZERO

Hofman