UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ostatni wpis to jeden z tych patoli czytając ten "przyjazny" komentarz. Włączając się sądze, że nikt by nie pisał jak nie byłoby powodu, poza tym nikt nikogo nie będzie krytykował jak mieszkańcy tych miejscowości byliby normalnymi a nie bandą d. .. .. li. Dlatego nie krytykuj i nie życz innemu czegoś złego skoro sam swoim zachowaniem doprowadzasz innych do granic wytrzymałości, stąd te krytyczne wpisy.
badzzawszeok