UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ha ha ha kierowco zwolnij ! Mieszkam na wsi i raczej powiem jeżdżą kierowcy jeszcze szybciej w szczególności jak policja apeluje o zwolnienie i zachowanie ostrożności. Dodatkowo - przestrzegaj dozwolonych prędkości, dostosuj prędkość do panujących na drodze, takie hasła na wioskach nie docierają !!!!! Wioska tuż koło Elbląga, znana policji !!!!!

zuziu