UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i po to jeszcze, żeby oswobodzić 5 tysięcy mieszkających tam Polaków. I kilkadziesiąt tys. osób innych narodowości tam mieszkających jak Tatarzy, Gruzini, Litwini czy Łotysze, Oni na pewno ucieszą się jak Rosja zniknie z tych terenów.

Zen