UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Żadnej wojny tu nie będzie, ani rakiet nie puszczą na Elbląg, bo promieniowanie i fala uderzeniowa by załatwiła też ich bazy w Kaliningradzie. Rosja od zawsze była naszym wrogiem i jeszcze z nikim się nie dogadała. A wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem, jak można osłabić Rosję i jej zaszkodzić, to trzeba to wykorzystać.
Zen