UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żadnej wojny tu nie będzie, ani rakiet nie puszczą na Elbląg, bo promieniowanie i fala uderzeniowa by załatwiła też ich bazy w Kaliningradzie. Rosja od zawsze była naszym wrogiem i jeszcze z nikim się nie dogadała. A wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem, jak można osłabić Rosję i jej zaszkodzić, to trzeba to wykorzystać.

Zen