UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję, że tym razem sąd stanie na wysokości zadania i osobnik ten/bandyta, którego trudno nazwać człowiekiem/ otrzyma zasłużony wyrok za znęcanie się nad niewinnym dzieckiem!!Przykre również jest to, że mimo maltretowania matka tego dziecka nie zdecydowała się na powiadomienie policji o tej sprawie. A najtrudniejsze i mało sympatyczne jest to, iż człowiek czytający o takiej sprawie życzy takiemu "tatusiowi"/mała litera celowa/ przeżycia w więzieniu dokładnie tego co zrobił maleństwu czyli połamania rąk i nóg, obicia itp. przez współwięźniów!Niestety inny komentarz jest niemożliwy!A dla "Maluszka" życzenia zdrówka i szczęśliwego dalszego życia wśród ludzi, którzy otoczą Go prawdziwym uczuciem. DWŻ