UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tatuś pójdzie siedzieć jak nic, mimo patologi w zasądzaniu niskich kar. Sprawa zbyt medialna, by dostał "za mało". A jak już pójdzie, to współosadzeni zrobią z tatusia mamuśkę. I to taką chętną. Dobrze.

EXmieszkaniec-mieszaniec;)