UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mnie i każdego z was może coś takiego spotkać - każdego można zniszczyć. Dlatego też w tej chwili należy współczuć temu Panu i Jego rodzinie. Dopóki nie udowodni się winy - wara wszystkim !!!!!!1 Jerzy. K. Bez znaczenia jest to, iż był to mój nauczyciel i jest przyjacielem moich rodziców.

Jerzy K.