UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

chlopie co piszesz to malo wiesz ,dzialaczem sld nie jest ,bo jest chyba bylym dzialaczem partii walesy/ a powinien powiedziec ze byl aktywnym dzialaczem pzpr-mowmy ludziom prawde/a ten p.kozlowski moze poreczy za pralata. t,y.

t,y,