UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest nie możlywe znam tego pana juz 6 lat był moim wychowawca w gimnazjum i bardzo pomagał ucznia i to jest nie mozlywe i niee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba ze chca go przez to zachaczyc bo niemaja na niego haku bo przez cały czas był sprawiedliwy a teraz to im sie nei opłaca bo nie jest z SLd TYLKO z SOlidarnosci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja