UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jako byly uczen tego pana ktory byl rowniez moim wychowawca w podstawowce, nie chce mi sie wierzyc ze bylby zdolny do czegos takiego, byl wspanialym nauczycielem i wychowawca i jesli by mial sklonnosci do tego to pewnie by sie objawilo to o wiele wczesniej a nie w takim wieku. I prosze pamietac ze czlowiek jest niewinny dopoki mu sie nie udowodni winy

Byly uczen