UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie opanujcie się znam tego Pana i nie raz widziałem go na tej trasie jak jechał rowerem, a może niech Pani psycholog przyglądnie się rodzicom dziewczynki bo coś mi sie zdaje że u niej w domu coś nie tak.

Sprawiedliwy