UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Adela ma rację, że człowiek jest niewinny dokąd nie zostanie skazany przez sąd, toteż ten pan jest podejrzanym w sprawie. Nie sądzę też aby ta dziewczynka miała skłonności do konfabulacji. Jeśli chodzi o tego pana (ponoć z "S") to jest dziwna sytuacacja bo gdy występują osoby podejrzane z innych ugrupowań to są zazwyczaj od początku osądzeni i potępieni.
Smętek Elbląski