UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam jest de facto 5 dróg, jedna z nich to wjazd na osiedle. Przypomnę że ta cała 1.5 pasowało, bez zatoczek aleja Piłsudskiego i kawałek brzeski z kamyczkami zamiast pasa to dzieło henka i obecnie nam panującego. Ta ulice wymagają gruntownej przebudowy!

Realista1