UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ciekawe czemu nie odcholowano pojazdów na parking policyjny bo chyba takie jest prawo apasazer jadocy z pijanym kierowca powinien zostać ukarany mandatem a policja pozwala mu wsiąść zamiast pijanego kierowcy .....układy?????