UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za brednie, 99% polskiego społeczeństwa wsuwa mięso, hodowane w okropnych warunkach, przesadnie popędzane chemią, a tu jakieś dziecinne komentarze w stylu "mają za swoje". Polskie łowiectwo to nasze dziedzictwo, pamięć o przodkach zapisana w gwarze i kuchni polskiej, wszystko to próbuje zatrzeć swołocz niusłikowo-onetowa zajadając "tradycyjne" kebaby. Ludzie, miejcie swój rozum, mięso nie bierze się znikąd.