UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież to jest potencjalny morderca. Jestem wyrozumiały ale za taki czyn to powinno się go spalić na rynku na stosie ku przestrodze dla innych. A gdyby w jechał na 7 mke i zderzył sie czolowo z nieinna rodziną. Masakra. Na stos gnoma.

Mars007