UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze ze przewlekłość postępowań jest duża. Posiedzi przynajmniej do wydania wyroku a to już będzie ze trzy i pół roku. Jak dostanie więcej to i tak dobroczyńcy wypuszczą go na uprawomocnienie, po czym ta łajza spier... z kraju. I tyle w temacie.

Blurp, blurp