UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozsądne wybory nie są mocną stroną elblążan. Sieć powiązań zawodowych, biznesowych i zwykłej głupoty zaowocowała wyborem ludzi, którzy powinni być od polityki odsunięci. Jedno, co dobre w tej całej sytuacji, to jest to, że ci ludzie będą pod ręką, żeby wyjaśniać i odpowiadać za dokonywane wybory na rzecz naszego miasta.
Małgośka