UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wycieczka została ustalona wcześniej tzn. Na początku roku. Ze jest pozniej niz inna to czy ma jakies znaczenie? Ja sie tam ciesze ze w Elblagu jest tyle organizowanych wycieczek. A co do dnia wczesniejszej 100 km tego samego dnia byl przejazd przez miasto nie wszyscy sa wstanie przejechac duze dystanse.
LUKE_HS