UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak.Nie wazne,ze truja sie palacze i przy okazji co najgorsze postronni ludzie ktorzy musza wdychac to gowno na kazdym kroku idac ulicami miasta.Najwazniejsze,ze skarb panstwa stracil swoje miliony.

niepalacy