UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@affd - Tak naprawdę to kotka była - bo tzw tricolory to tylko kotki są, kocurów nie ma tak umaszczonych. A jak rudy to tylko kocur, nie ma rudych kotek. Aaa, mój dziadek, też zza Buga, mawiał o takich kotkach, trójkolorowych, "ryskie", ale nie wiem od czego to pochodziło - od Rygi, miasta, czy od czegoś innego. ..
Ciekawostka...