UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja zauważyłem poważne wykroczenie policjantów na motocyklach. Po przeprowadzanej kontroli prędkości na ul. Browarnej przy Lidlu naruszyli zakaz wjazdu na ul. Browarną. Obecnie nagrania z kamery będę przesyłał do KWP Olsztyn, ponieważ zgłaszanie wykroczenia do oficera dyżurnego KMP Elbląg lub Żandarmerii nic nie dają a krótkotrwałe użycie sygnałòw świetlnych jest nadużyciem.