UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak dla mnie to żadna kara za powtórne wykroczenie czy też przestępstwo. Pownien dostać taką karę, żeby zapamiętał na baaardzo długo !!! Tak u nas właśnie wygląda szanowanie prawa. Prawo też nie szanują ci, co te kary nakładają a mianowicie policjanci.