UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem co to za moda ostatnio żeby w 1 artykule pisać wszystko 2 razy - raz czcionką pogrubioną, a potem to samo (czasem zmieniając szyk wyrazów) niżej czcionką zwykłą. Może bay tak dać jeszcze raz to samo kursywą i jeszcze raz z podkreśleniem? A dla wyjątkowo ambitnych mam propozycję - dodatkowe łączenie stylów. Jak szaleć, to szaleć, w końcu nie liczy się treść, tylko ilość znaków!
Zennon.