UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No, ale jak?? przeciez ktos mial zadzwonic jak zwykle. .. no ale jak??? dajcie chlopakom zyjacym ciagle w latach 90 tych zarobic na zycie. .. Za co oplaca fryzjera co tydzien(poprosze na jedynke)??? za co kupia adidasy i dres?? za co kupia dojechana s klasse z umierajacym hydro zawieszeniem:)? tak nie mozna, do tej pory bylo okej, co sie czepiacie?? zle macie ?

labouche