UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@xzyd - @xzyd - Jeśli heder jest długi i zajmuje dwa pasy ruchu jest demontowany i przewożony na wózku, a jeśli nie, ma prawo jechać ale wtedy powinien być pilot z przodu i z tyłu pojazdu. Z resztą ile tych kombajnów jeździ po drogach, 5? I to też tylko w okresie żniw. A jak się nie podoba to kiś się w el-bongo. Tonaż? zgodzę się, nie jeden ciągnik siodłowy jeździ pod drogach nieprzystosowanych do takiego ciężaru, co do quadów to samo, pełno tego i małolaty bez uprawnień na nich. ..
scroll