UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jezdze ta trasa co najmniej 2x dziennie. Jeszcze NIGDY motocyklista (nawet kiedy pewnie jechal troche szybciej niz dozwolone 40km/h) nie scial zakretu tak, by byc na moim pasie. Natomiast kierowcy aut, to nawet juz nie zlicze i tez nie mieli 40km/h.
Tolkmicko