UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może tak by się wziąć za kierowców puszek którzy na Kadynkach się nie mieszczą w liniach bo ich wyrzuca na drugi pas bo sie zagadali z żonką albo przesadzili z prędkością ? Albo tych co nagminnie wymuszaja pierwszeństwo na wszelkich możliwych wyjazdach na główne drogi. Bo oczywiście nikt z kierowcow aut nigdy nie przekracza prędkości nie wyprzedza ram gdzie nie wolno ;-) Cale zło polskich dróg to motocykliści... No rzeczywiście ;)
Rydziu