UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak tak czytam komentarze to kestem zalamany i tutaj nie wiem, czy ludzka glupota, czy az taka niewiedza ludzi.... Zakrety do kadyn dla motocyklistow to swietna zabawa (nie ma co zaprzeczac), ale nie dla wszystkich, ja tam spotykam tylko osoby ktore potrafia pokonywac zakrety. Ryk silnika i wylozenie "na kolano" nie musi odbywac sie przy predkosci naddzwiekowej.... takie rzeczy dzieja sie juz przy 50 km/h, oczywiscie jezeli ktos to potrafi robic prawidlowo, jezeli nie, wydaje mu sie ze TRZEBA to nadrabiac predkoscia. Bezpieczenstwa, i mniej bicia piany wszystkim zycze.
Motocykl