UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzymam Pana za słowo Panie naczelniku, że będziecie podejmować w dalszym ciągu działania w celu wyeliminowania piratów drogowych. Proszę nie zapominać o podelblaskich miejscowościch, gdzie przepisy są łamane na co dzień. Przykładem niech będą rolnicy ( kombajny z zamontowanym hederem ), nieprzestrzeganie ograniczenia tonażu, nadmierna prędkość i małoletni na quadach itp.

xzyd