UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Droga Policjo, może w końcu za plagę motorków się weźmiecie. Powinno się za to co robią konfiskować i niszczyć pojazd na którym doszło do przestępstwa (idiotycznej jazdy po środku jezdni i zmuszaniu innych do zjechania na pobocze, znacznego przekraczania dozwolonej szybkości, potwornego hałasu, braku mózgu w główce pod kaskiem - czyli zakazu prowadzenia pojazdów). Proszę jako obywatel.
do-policji