UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pomidorek - Dziękuję pięknie:) Ja się nie przejmuję tymi bredniami trolli, tym bardziej, że wcale nie jestem bezrobotny, co tłumaczyłem już tuziny razy i więcej mi się nie chce - ale niech sobie nacjonalistyczne kundelki ujadają, karawana prawdy i wolności jedzie dalej:)
RobertKoliński