UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro mi, ale p. Koliński ma rację. Smutne, że ktoś to kwestionuje. Panu Gierwatowskiemu proponuję analizę dostępnych źródeł, które dokumentują poczynania ONR-u, organizacji, która powinna zostać zdelegalizowana z przyczyn wspominanych przez p. Kolińskiego. Nie wątpię, że p. Gierwatowski nie identyfikuje się ze wszystkim hasłami głoszonymi przez członków ONR-u, ale fakty są takie, ze hasła te jednak padają. I są niestety przyczyną wstydu i zażenowania, podobnie jak prezentowane przez tzw. prawdziwych Polaków zachowania. Bywa, że powiązane są z przemocą, skrajną agresją np. wobec cudzoziemców. Przecież to totalny obciach. Potem się dziwić, ze ktoś w tramwaju pobije obcokrajowca, czy kogoś o ciemnym kolorze skóry. No tak niestety jest.

ElblÄ…g-mentalnawioska