UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Musi to na Rusi. Polacy lubią robić z siebie ofiarę losu na całą Europę, wracać do przykrej historii. Wiecznie narzekać i tylko myśleć o II woj św., zamiast o przyszłości. Tak do porzygania. Najbardziej zabawne są marionetki z ONR, które rzucają tępe hasełka, non stop gloryfikują żołnierzy wyklętych, a robią u Niemca czy w UK :D. Brawa dla sądu, za decyzję.
jdjd