UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pudlo. Ale dodaj sobie pol punktu za glypote i kreatywnosc w jednym. Jestem, na szczescie bylym, mieszkancem Wioski Elblaskiej. Na portel wchodze z sentymentu i zeby moc spobie powzdychac: "jaka piekna katastrofa". Dalem dyla zawczasu, Tobie tez polecam. Jest jeszcze ratunek.

Zaciesz