UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby ten co nagrywał zjechał na pas awaryjny nic nikomu by się nie stało. Fakt że baba źle obliczyła wyprzedzanie ale człowiek myślący umożliwiłby jej to a tak baba w panice i tragedia gotowa już nic nie mogła zrobić a to pociągnęło następne zdarzenia. Mogła tylko jechać maks do lewej
Turbulencja